درباره مالوگوی نسیم سبز
شرکت نسیم سبز تصویر ، یک کانون تبلیغاتی خوشنام در سطح کشور با تجربه ای افزون بر 22 سال فعالیت حرفه ای در سطح داخلی و خارجی می باشد.
آنچنان دقیق و با کیفیت به تعهدات خود پرداختیم که اکنون و بعد از بیست سال خدمت صادقانه مفتخریم اعلام کنیم که ما، « بزرگترین و جامع ترین برگزارکننده همایش و رویداد در سطح کشور » هستیم.
کار با دقت، کیفیت، نظم و سرعت متحیرکننده که از شاخصه های اصلی پرسنل و کادر ما می شود، توانست ما را در قله ی رفیع مراسمات کشور استوار نگه داشته و پرچمدار بهترین مراسمات ملی و اداری باشیم.
start
نقش اسرار انگیز صنعت تبلیغات در رسیدن به بیشترین سهم بازار بر کسی پوشیده نیست. در جهان امروز، سرنوشت یک بازار را ایده های بکر و استراتژی های مناسب تبلیغاتی رقم می زند. شرکت و کانون تبلیغاتی تمام سرویس نسیم سبز تصویر با همکاری جمعی از استعدادهای ورزیده با آرمان های پر مفهوم تبلیغاتی، مفتخر به ارائه ی خدماتی نوین در امور تدوین و اجرای تبلیغات برای اعتلای کسب و کار در کشورعزیزمان می باشد. اینجا، در نسیم سبز تصویر رسالت ما، کشف حضور شما در این جهان آکنده از معناست.
film
event
pic
music
chap
decor
48
49
50
51
52
53linesplit
احمد اکبرنژاد

سخن مدیرعامل

در عصر امروز، تبلیغات مدرن و مهندسی شده، بخش ضروری از دنیای فرهنگ، اقتصاد و سیاست را تشکیل می دهد. اگر محصول خوب یا خدمات فرهنگی ارزشمندی در اختیار داشته باشیم، باید از هنر چگونگی عرضه ی آن هم بهره مند شویم. امروزه تکنیک های مدرن، متفاوت و مؤثر تبلیغاتی وجود دارد که موجب انگیزش در مخاطبان می شود و استفاده از این روش های نوین به دلیل پیشرفت و نوآوری در حوزه ی تبلیغات و فن آوری های مربوطه، اجتناب ناپذیر است. از سوی دیگر، بومی کردن روش های نوین تبلیغاتی بر اساس فرهنگ، آداب و رسوم ما ایرانیان، نیاز به مهندسی خاصی دارد که مناسب است این نکته، مورد توجه روابط عمومی ها و مدیریت ارتباطات در دستگاه ها و شرکت ها قرار گیرد. به لطف خداوند شرکت و کانون تبلیغاتی «نسیم سبز تصویر» با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه با کادری آموزش دیده، مجرب و هنرمند که اغلب جزء عوامل حرفه ای صدا وسیما هستند و از سال 1378 خدمات فرهنگی هنری خود را عرضه می نمایند، آمادگی خود را برای خدمت رسانی به شما اعلام می دارد. امیدواریم که در کنار شما خاطره ی خوش فرهنگی و هنری داشته باشیم.افتخارات